fbpx

Chcete vydělávat více peněz? Nevíte, co zaplatit dříve?

Ptáte se kdy už vám firma přinese dost peněz, abyste mohli žít v klidu a plnit si své sny? Inspirujte se jednoduchými radami ověřenými lety zkušeností mých, mých přátel i klientů a

Naučte se, jak zvýšit své příjmy!

Kdysi jsem se také potýkal s pocitem nedostatku peněz. Všímal jsem si na sobě i na okolí, kde peníze utíkají, co je důležité pro jejich získání. Zjistil jsem, jak mi ubylo stresu a přibylo sebejistoty díky "objevení" pár triků, troše motivace a disciplíny. Stačilo osvojit si několik dobrých zvyků - a podnikání  mě začalo opravdu bavit a získal jsem finanční stabilitu. I v době krize.  Nemusíte být ohroženou třídou společnosti náchylnou na globální ekonomické výkyvy. Odhalte i vy cestu k výraznému zlepšení vaší prosperity.

Prosperujícího podnikání lze dosáhnout až překvapivě jednoduše. Jen pár správně používaných nástrojů vám pomůže nejen k peněžitému zisku, ale i stabilitě a klidu, aby se vám žilo lépe a radostněji.

Víte, že

více než

0
%
podnikatelů v ČR

hradilo v roce 2018 faktury opožděně?

více než

0
%
domácností v ČR

by nebylo schopné vydat v případě nenadálé potřeby částku 50.000 Kč?

méně než

0
%
podnikatelů v ČR

uvádí, že je spokojeno se svou finanční situací v podnikání?

Většina začínajících / malých podnikatelů řeší každý den:  

 • Vydělám dost peněz na zaplacení nájmu nebo elektřiny, mobilu, surovin, mezd a dalších nákladů?
 • Budu mít dost klientů a zaplatí mi včas?

Přitom rozhodně nemáme pocit, že bychom se flákali. Naopak, dřeme celé dny a mnohdy i víkendy. Přijde nám to normální a nutné, než se zajedeme, získáme klientelu a konečně si vyděláme i na pořádnou dovolenou.

Ten čas však nepřichází a i na dovolenou si bereme notebook, protože nesmíme nechat firmu padnout. Stačí pár neplatičů a z vysněného projektu se stává noční můra, z práce příčina zatuhlé šíje a ráno se nám chce vstávat čím dál míň.

Jak je možné, že lidi mají tak hroznou platební morálku? Musíme však živit sebe a rodinu, platit nemalé daně a sociálku, takže nakonec vstaneme. Protože musíme. A musíme shánět další a další klienty, z nichž po pár dnech opadne prvotní nadšení a opět se jim bojíme o peníze říct, abychom i o ně nepřišli. A zas ta nejistota, jestli tento měsíc přežijeme...

Jde to i jinak!

Jaké by to bylo se ráno vzbudit a vědět, že máte dost peněz na všechno?

Představte si, že se ráno vzbudíte s vědomím, že máte na firemním účtě dost peněz na dnešní výdaje, že za týden přijdou další peníze, ze kterých zaplatíte nájemné nebo mzdy, socku a zdrávku a do konce měsíce přijdou další peníze.. Z těch odložíte něco stranou na další projekty nebo pro strýčka Příhodu a koupíte si něco hezkého na sebe nebo na dovolenou.

Neplatiči vás netrápí a pokud se někdo chvilku s placením omešká, není to takový průšvih, klidně počkáte. A za týden se vzbudíte se stejným vědomí a za další týden taky tak a po roce se ohlédnete zpět a uvědomíte si, že za ten rok jste vydělali pěknou sumu, zaplatíte s klidem daně a odvody, nebo vám ještě vrátí a můžete rozjet další projekt, přijmout dalšího zaměstnance a firma vám utěšeně roste. Přitom si můžete si pořídit nové auto, dovolíte si i hezký byt a do něj hezké zařízení. Třeba i na hypotéku, protože víte, že ji v pohodě a možná i předčasně splatíte. Na úzkostné stavy v minulosti si ani nevzpomenete a vlastně ani nevíte, jak jste tak mohli fungovat. 

Zdá se vám to až moc dobré na to, aby to byla pravda? Nemusí!

Já sám jsem k tomu potřeboval pár let. Neměl mi kdo poradit a dostupné rady byly vágní, obecné, nic neříkající. Navíc jsem trochu bohém, takže disciplína, vůle a utahování opasku nejsou úplně má silná stránka.

Zjistil jsem však přesně, kde dělám chyby. Osvojil jsem si zvyky, které mi pomohly nastavit tok peněz tak, že mám nyní finanční rezervu, mohu si plnit sny a do práce chodím rád. Kromě objevení chyb jsem se dokázal motivovat k jednoduchým činnostem, bez kterých ke mně peníze prostě nepřicházely.

Získal jsem sebejistotu ve svém podnikání, naučil se pár triků jak nepřijít o zakázku a ještě o peníze vydělané dříve. Vy k tomuto stavu můžete dojít rychleji, protože rady a inspirace, které s vámi můžu sdílet, jsou praktické, vyzkoušeně a ověřené nejen mnou.

Příčiny finančních problémů všech malých nebo začínajících podnikatelů jsou z 90% stejné. Spíše než nad nimi brečet nebo si za ně nadávat, vám je pomohu odhalit a odstranit. Ve zpětném pohledu mi přijdou triviální, ale vím, že bojovat sám se sebou dá největší práci. Když ovšem víte jak, jde všechno snadněji. Využijte zkušenosti mé, mých klientů a přátel a podnikejte i vy tak, že se každe ráno budete do práce zase těšit.

Reference

Přestože jsem dlouho a tvrdě pracovala, nemohla jsem si příliš vyskakovat. Spíše jsem pořád cítila strach, jak vyžiju. Marek mě tehdy přesvědčil, že mou jedinou možností je zvýšit ceny a pomohl mi překonat příšerný strach s tím spojený. Dnes jsem i díky němu finančně stabilizovaná a mohu přemýšlet nad rozvojem služeb pro své klienty. V jeho knize jsem poznala i můj příběh.
Táňadětská neuropsycholožka
S Markem se známe už přes 10 let, radil nám a inspiroval nás, když jsme s bratrem začínali podnikat. Poslechl jsem si jeho novou knihu a kromě dřívějších rad, které používáme už dávno, jsem našel i další inspiraci, jak zlepšit příjmy naší firmy. Třeba jak jednat s klientem, který tlačí na snížení ceny, jak se vypořádat s neplatiči a pojistit si, že nepřijdeme o peníze, které na počátku zakázky musíme sami investovat.
JirkaVeteráni na Truc

Jak toho můžete dosáhnout také?

Nebude to asi hned, ale není to taková věda, jak by se mohlo zdát. Je potřeba se systematicky učit nové věci. K tomu bude potřeba

 • Odhalit chyby a slabá místa v toku peněz ve vašem podnikání
  Podnikatele často nikdo neučil základní návyky zacházení s penězi - od vymyšlení ceny přes fakturaci až po upomínání nezaplacených faktur
 • Naučit se pár jednoduchých triků
  Když si uvědomíte, kolik peněz chcete, zvládnete i techniku, jak si o ně správně říct anebo naopak se vyhnete nejčastějším chybám, které vám zákazníky vyplaší, či odolat tlaku zákazníka na snížení ceny
 • Osvojit se pár užitečných zvyků
  Zbavením se zbytečně a často se opakujících zlozvyků nebo neopodstatněných mýtů a představ o podnikání odstraníte překážky v příjmu peněz i v jejich výdaji. Protože peněžní tok je nejen o přítoku, ale i odtoku.
 • Najít další rady, úvahy a inspirace k cestě k prosperujícímu podnikání
  Zjistíte, že některé zažité představy o podnikání jsou iluzorní a nevedou ani k bohatství, ani stabilitě nebo radosti z práce.

Touhle cestou se můžete vydat sami, stejně jako já před lety. Není to jednoduché, mně to trvalo několi let, ale cestou pokus - omyl se můžete prokousat až ke kýžené finanční stabilitě.

Nebo si můžete cestu zkrátit a nechat se provázet krok za krokem celým procesem. Můžete čerpat z mých zkušeností, úspěchů i neúspěchů. Nabízím Vám své osvědčené postupy - někdy nekonvenční až kacířské. Mně se ovšem vyplatily, chci vám pomoct a proto se o ně s vámi rád podělím. 

Jakmile se vám povede změnit zažité. leč nefunkční finanční postupy v podnikání, a to může být třeba už příští týden, tak se před vámi otevřou nové obzory finanční pohody.

Jak vám mohu pomoci?

Vaše cesta ke stabilnímu a prosperující podnikání může začít hned teď. Pořiďte si unikátní novou knihu Jak zlepšit cashflow ... a tím i svoje příjmy. Připravil jsem ji pro vás, aby vám pomohla a byla na té cestě skvělým průvodcem, rádcem a inspirací. 

Byla jsem už nucena zvýšit ceny mých masáží. Strašně jsem se ale bála. Když to zjistil Marek, promluvil si se mnou a přesně pojmenoval příčiny mého strachu. Dal mi pár jednoduchých praktických rad, a pak už bylo docela jednoduché zbavit se trémy, když jsem klientům novinku oznamovala. Už se nemusím tak štvát, má finanční situace se zlepšila. I o mně Marek píše ve své knize.
Lýdie

Jak zlepšit cashflow firmy ... a tím i svoje příjmy

120 stran textu nabitého know how, zkušenostmi a praktickými radami, jak zlepšit finančí situaci vaší firmy a tím i tu vaší!

Kniha je v různých formátech pouze za 
249 Kč.

Jak vám pomůže moje nová kniha?

 • Naučí vás správně pracovat s penězi
 • Odhalí rezervy bránící vyšším příjmům vaší firmy
 • Inspiruje k vylepšením toku peněz
 • Poradí jak se bránit ztrátám

Vyberte si z následujících možností:

Využijte časově omezených, zaváděcích cen:

eBook
449 Kč
249 Kč*
pokud si raději čtete a podíváte se rádi i na obrázky
kombo
898 Kč
399 Kč*
Ideální kombinace textu a mluveného slova, jestli se k prosperitě chcete dostat co nejrychleji
audiokniha
449 Kč
249Kč*
pokud si raději knihu poslechnete cestou do práce, na procházce či při žehlení

* uvedené ceny neobsahují DPH, protože prodávající není plátcem.